Feladatok

  • A vendég teljes tartózkodása alatti színvonalas kiszolgálás biztosítása, többműszakos munkarendben
  • Check-in, check-out, concierge és night audit feladatok ellátása
  • Foglalások szakszerű kezelése
  • Számlázás, kasszakezelés és a hozzá tartozó adminisztrációs folyamatok elvégzése
  • A szálloda szolgáltatásainak értékesítése
  • Együttműködés a szálloda valamennyi részlegével

Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség és empátia, segítőkészség
  • Mosolygós, nyitott, barátságos személyiség
  • Vendégorientált hozzáállás, vendégközpontúság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Pontos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Példaértékű csapatjátékos
  • Szolgáltatóiparban, szállodaiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Magyar vagy angol CV küldése a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Minaro Hotel Üzemeltető Kft.