Feladatok

  • Éjszakai műszakban végzett munka
  • Felmerülő vendégkérések kezelése az éjszaka folyamán
  • Front Office rendszerek kezelése: biztonsági mentési és rendszer-helyreállítási eljárások
  • Megoldott vagy megoldatlan problémák továbbítása és naplóba való dokumentálásuk
  • Az éjszakai audit elkészítése
  • Bevételi jelentések készítése
  • Fájlok biztonsági mentésének elvégzése
  • Az összes audit áttekintése és a napi értékesítési tranzakciók egyeztetése a Front Office, illetve a többi szállodai részlegre vonatkozóan
  • Napi készpénzforgalom nyomonkövetése, az eltérések haladéktalan jelentése a vezetőség felé

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szállodai Front Office tapasztalat
  • Kiváló kommunikácós és problémamegoldó készség
  • Vendégorientált gondolkodásmód
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • Magabiztos, önálló munkavégzés
  • Éjszakai műszakok vállalása
  • Hétvégi munkavégzés, beleértve az ünnepnapokat is

Előnyt jelent

  • További idegennyelv ismerete
  • Luxuskategóriás szállodai tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Teljes munkaidős állás
  • Kiemelkedő jövedelem, ösztönző juttatásban való részesülés
  • Étkezés a szálloda személyzeti étkezőjében
  • Munkaruha biztosítása
  • Munkába járás támogatása
  • BKK bérlet bitosítása a munkaviszony első napjától
  • Kiváló, fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Kozmo Hotelnek egy XX. században épült, gyönyörű ingatlan ad otthont, amely korának második távbeszélőközpontja volt Budapesten, majd 100 évvel később alakították át luxusszállodává.  A hotel a luxus és a kiválóság megtestesítője. Célunk, hogy minden egyes vendég, aki úgy dönt, hogy a főváros luxusszálloda ikonját, a The Leading Hotels of the World tagját választja szálláshelyéül, maradandó emlékekkel távozzon.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: KOZMO Hotel Suites & Spa