Feladatok

A Vaskakas Bábszínház felvételt hirdet műszaki technikusi pozícióba.

Ha érdekel a színház- technika és az ezt körülvevő világ,
  • valamint szereted a változatosságot,
    • néha pörgős, néha lazább munkatempót,
    • szeretsz és tudsz autót vezetni (9 fős kisbusz),
    • nem okoz gondot, hogy egy fiatalos csapatban dolgozz,
    • és nem riaszt el a hétvégi munkavégzés sem,

akkor várjuk e-mailben jelentkezésedet egy fényképes önéletrajzzal csatolva.

A jelentkezés folyamatos.

Elvárások

Jogosítvány megléte és jó fizikális teherbíró képesség!

Amit kínálunk

Extra kínálatunk: a nyár folyamán közel 2 hónap szabadidőt biztosítunk számodra.

A jelentkezést várjuk emailben!
Cégnév: Vaskakas Bábszínház