Vár téged is a Wellis, Európa vezető jakuzzi gyártója,

Lean technikus

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • Gyártási és termelési logisztika folyamatok felmérésében, elemzésében, optimalizálásában, standardizálásában való aktív részvétel
  • Termelékenység, hatékonyság növelése a folyamatok fejlesztése és standardizálása által
  • Gyári rend kialakítása és fejlesztése 5S módszerek alkalmazásával
  • Anyagáram optimalizálás
  • Gyári vizualizáció fejlesztése
  • Lean probléma megoldó eszközök bevezetése, alkalmazása, oktatása
  • Lean módszerek folyamatos oktatása
  • Társosztályokkal, vezetőkkel való szoros együttműködés
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Riportok, elemzések, prezentációk, egyéb dokumentációk készítése

Amivel rendelkezned kell a pozíció betöltéséhez:

  • Középfokú végzettség, műszaki vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Kezdeményezőkészség, önálló munkavégzésre való képesség, kreativitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előnyök:

  • Műszaki vagy gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Lean és/vagy Refa folyamatok és eszközök ismerete, széleskörű gyakorlati alkalmazása

Amire számíthatsz, ha csapatunk tagja leszel:

  • 100%-ban magyar tulajdonú vállalati háttér
  • Szuper hangulatú közösség
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Bejárási támogatás törvényi minimum feletti összeggel
  • Családtagok számára is elérhető céges rendezvények
  • Munkavállalói kedvezmény

Küldd el jelentkezésed a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
Cégnév: Wellis Magyarország Kft.