EB HUNGARY INVEST Kft
Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház megtalálható.

Országos szinten dolgozó generálkivitelező cég vagyunk budapesti telephellyel és a folyamatosan fejlődő csapatunkba, a megnövekedett feladatok ellátásához keressük új kollégáinkat:

Műszaki előkészítő / Termelés előkészítő mérnök – ÉPÍTŐIPAR

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Minden kollégánkkal hosszútávra tervezünk és velük együtt építkezünk
  • Szakmai szempontból izgalmas, változatos projektek sikeréhez járulhat hozzá csapatunk minden tagja
  • Különböző jóléti szolgáltatásokat biztosítunk kollégáink számára, amelyek rendszeresen igénybe vehetők (pl. irodai masszázs, csapatépítők, gyümölcsnap stb.)
  • Fiatalos, lendületes, rugalmas és összetartó csapat vagyunk, akik számára a lehetetlen szó ismeretlen
  • Sokat dolgozunk, de megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak a cég és csapatunk további sikereihez

Feladatok:

  • Generál kivitelezési projektek előkészítése
  • Költségvetés naprakészen tartása, pénzügyi kimutatások készítése
  • Alvállalkozói szerződések kezelése
  • Kooperációkon, tárgyalásokon való részvétel
  • Ütemtervek, ártükrök készítése
  • Egyeztetés a megrendelővel
  • E-napló kezelése, nyomon követése
  • Építés- és projektvezetővel, illetve alvállalkozókkal, megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Projektvezető és építésvezető munkájának aktív támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő / építész mérnöki diploma)
  • Kivitelezésben szerzett min 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word és MS projekt)
  • Proaktivitás és műszaki szemlélet
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló munkavégzésre való képesség és projektteamben való együttműködési készség
  • Kiváló problémamegoldó készség és megoldásokban való gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Műszaki előkészítő

Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz fizetési igény megadásával; motivációs levél) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el számunkra.

Cégnév: EB HUNGARY INVEST Kft