Feladatok

  • Kapcsolattartás, egyeztetések lefolytatása megrendelőkkel, alvállalkozókkal, szolgáltatókkal
  • Szerződések, megrendelések, teljesítés igazolások készítése
  • E-Építési napló vezetése
  • Beszállítói árajánlatok bekérése, azok kiértékelése
  • Műszaki átadás-átvételi dokumentáció elkészítése
  • Költségvetések készítése, tervek felülvizsgálata, mennyiségi számítások végzése

Elvárások

  • Minimum építőipari középfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó tárgyaló- és problémamegoldó képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Alkalmazkodó, együttműködő képesség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • TERC költségvetés készítő program ismerete
  • ETDR, E-építési napló ismerete, használata
  • B kat. jogosítvány
  • gyakorlattal rendelkezik

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkaviszony határozatlan időre
  • Dinamikus csapat

Céginformáció

La-Na Technik Építőipari Kft. Miskolc, fő profilunk a
  • mély- és magasépítés (ipari létesítmények, közintézmények, társasházak generálkivitelezése)
  • monolit vasbeton szerkezetépítés (autópálya hidak, szennyvíztisztító- és kezelő műtárgyak)
  • hídépítés és műtárgyépítés

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.

Cégnév: LA-NA TECHNIK Kft