OSTORHÁZI Bevonattechnika Kft.

Százhalombattai központjába, helyszíni kivitelezési csapatába

Műszaki ajánlatadó mérnök

munkatársat keres!

"Korrózióvédelem, felületkezelés, bevonatkészítés helyszíni körülmények között."

Az Ostorházi Bevonattechnika Kft. helyszíni kivitelezési üzletága értékesítési feladatainak menedzselésére keresi szakmailag elkötelezett, új csapattagját!

Magyarország egyik legjelentősebb, piacvezető bevonattechnikai vállalkozása vagyunk.
Ha rendelkezel az általunk megfogalmazott ismeretekkel és szeretnél egy remek csapatba tartozni, ne habozz, pályázz!
Ha pályakezdő vagy, de úgy véled, ezt a feladatot neked találták ki és tanulmányaid jó alapot adhatnak az általunk kínált feladatok ellátásához, várjuk jelentkezésed.

Feladatok:

  • Üzleti lehetőségek felkutatása, növekedési lehetőségek feltárása
  • Meglévő és új ügyfélkapcsolatok építése, menedzselése
  • Ügyféligények azonosítása, elemzése
  • Beérkezett ajánlatkérések kezelése
  • Árajánlatok kidolgozása, tételes költségvetés készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az ajánlatkérővel
  • Megrendelések utánkövetése
  • Szükséges felmérések elvégzése, vevői elvárások pontosítása
  • Vevői elégedettség felmérés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Teljesítmény-, eredmény- és sikerorientált hozzáállás
  • Csapatjátékos attitűd
  • Elszánt, kitartó, céltudatos személyiség
  • Kitűnő kommunikációs és döntéshozó készség
  • Határozott fellépés, jó tárgyalási készség
  • Gyakorlott irodai szoftver felhasználó
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Műszaki mérnöki diploma, különös tekintettel a bevonattechnika összetett technikai ismereteire
  • Kereskedelmi diploma (pl. üzleti adminisztráció, marketing, pénzügyi- vagy kereskedelmi mérnök)
  • Gyakorlati tapasztalat értékesítési vagy marketing területen
  • Gyakorlati tapasztalat műszaki tartalmú árajánlatok készítésében
  • Ismeretek a bevonattechnika, korrózióvédelem területén, beleértve a bevonatok típusait, alkalmazási módszereit és azok tulajdonságait
  • Képesség az ügyfelek igényeinek azonosítására

Amit ajánlunk:

  • Korrekt bérezés
  • Havi ösztönző mozgóbér
  • Cafeteria (SZÉP kártya utalás)
  • Év végi jutalom
  • Munkába járás támogatás (kormányrendelet szerint)
  • Belső és külső képzések
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkatárs ajánlási program
  • Összetartó, fiatalos lendületű és dinamikus csapat
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok

A munkavégzés helye: 2440 Százhalombatta, Ipari park

Ha a hirdetés alapján magadra ismersz, ne habozz tovább, jelentkezz, légy a Munkatársunk! Pályázati anyagodat (önéletrajz, motivációs levél) bérigény megadásával a [email protected] e-mail címre várjuk.

Cégnév: Ostorházi Bevonattechnika Kft.
Kapcsolattartó: Darázsné Gánóczi Andrea