partnercégünk számára keresünk

főállású munkaviszonyban foglalkoztatott

ajánlatadó mérnök munkatársat

Feladatok:

  • Műszaki koncepciók, ajánlatok készítése, műszaki dokumentációk, árlista, katalógusok és kiválasztó szoftver segítségével
  • Projektek és ajánlatok nyomon követése, személyes kapcsolattartás az érintettekkel
  • Műszaki ajánlatok dokumentálása, nyomon követése SAP rendszerben
  • Kapcsolattartás partnerekkel, beruházókkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, műszaki tanácsadás, információ szolgáltatás
  • Egyeztetés a társosztályokkal, vezetőkkel
  •  Kimutatások, statisztikák készítése
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel
  • Árlisták, katalógusok elkészítésének támogatása

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • hűtés, klímatechnikai rendszerek ismerete
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • precíz, pontos

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség egy biztos háttérrel rendelkező pénzügyi cégnél
  • Kulturált, igényes munkahelyi környezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkaidő:

  • H-P 9-17 óráig

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajz, motivációs levél beküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével, a „ajanlatado” jeligére (Engedélyszám: 5403-3/2010-5100-776)

Cégnév: MŰISZ Holding Kft