Feladatok

  • mosógépek szakszerű kezelésének elsajátítása
  • a napi lista alapján a feldolgozási sorrend betartása
  • a mosógép kapacitásának megfelelő töltet elhelyezése
  • textil típusának és színének megfelelő mosási és vegyszer típus kiválasztása
  • elvasalt textilek soron kívüli vissza öblítése
  • foltos textilek megfelelő mosási eljárással való feldolgozása
  • a lehető legrövidebb állás idővel újra tölteni a gépet.

Elvárások

jó fizikum
Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

Munkaidő:
hétfőtől vasárnapig 6-18 óráig
2 munkanap 2 szabadnap beosztással
Bér: 300 000 Ft
Cégnév: Deluxe Mosoda Kft.