Minőségbiztosítási mérnök- Quality Engineer kollégát

Feladatok:

  • Az EMS beszállító vállalatok kezelése a vállalat minőségi követelményeinek megértése és teljesítése érdekében
  • Az EMS beszállítók minőségi teljesítményének nyomon követése
  • A minőségbiztosítási folyamatok és követelmények megtervezése
  • Minőségügyi auditok végrehajtása, beszállítók értékelése
  • A termelés, illetve az ügyfél által jelzett problémák felülvizsgálata, elemzése és javító intézkedések végrehajtása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú lehetőség nemzetközi környezetben
  • Sokrétű, változatos feladatkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 2ee047
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni