Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez.
Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:

  • Vevői igények, elvárások értelmezése, felmerülő problémák megoldása, kezelése quality eszközökkel
  • Vevői reklamációk kezelése 8D módszerrel
  • Belső minőségirányítási problémák kezelése
  • Termelési folyamatok teljes körű ismerete, a termelési sorok hibáinak elemzése
  • Együttműködés a termelési mérnökcsoporttal
  • Dokumentációs rendszer ismerete, rajzok használata
  • Személyre szabott speciális minőségirányítási feladatok elvégzése
  • APQP folyamat kezelése, beleértve az első minták legyártásának gyártási felügyeletét és a dokumentációk kiküldését a vevőnek
  • Részvétel a belső auditokban és a külső auditok támogatása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, belső tréningek
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat vagy üzemanyag támogatás)
  • Egyéb juttatások
  • Fiatalos, lelkes csapat
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet

Elvárások:

  • Minőségbiztosítási-, villamos-, gépész- vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
  • Rendszer szemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel-makró, Power Point)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Legalább 1-5 év releváns szakmai tapasztalat gyártó vállalatnál
  • IATF 16949, VDA szabványok ismerete
  • APQP/PPAP/FMEA/MSA/SPC előírások, módszertanok ismerete
  • Auditokon szerzett releváns tapasztalat (folyamat-, rendszer-, termék audit)
  • Statisztikai programok ismerete (JMP vagy Minitab)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel önéletrajzát weboldalunkon a "Jelentkezem" gombon keresztül!

Cégnév: Ibiden Hungary Kft.