Mind-Diák Szövetkezet
A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Minőségbiztosítási gyakornok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Laborvizsgálatok eredményeinek rögzítése egy bevezetés alatt álló rendszerben
  • Az automatikus rendszer megfelelő működésének ellenőrzése
  • Kapott eredményeket dokumentációja, szükség esetén javítások kezdeményezése az illetékes kollégáknál

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony legalább még egy évig természettudományos területen
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig minimum heti 20 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult
  • Rugalmas munkaidőben végezhető diákmunka
  • Magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet