Feladatok

  • A beérkező laboratóriumi minták átvétele, a mintákkal kapcsolatos adatok rögzítése az laborinformatikai rendszerbe, bárkódozás és a további feldolgozásra történő adminisztratív előkészítés.

Elvárások

  • Érettségi, biztos számítógép felhasználói ismeretek, képesség monoton munkavégzésre, precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Egészségügyi végzettség, gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet, kiszámítható munkaidő. Fizetés megegyezés szerint, próbaidő után cafetéria juttatás SZÉP-kártya formájában.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Céginformáció

CORDEN INTERNATIONAL /Magyarország/ Kft. laboratóriumi diagnosztikai szolgáltatásokkal foglalkozó, országos laboratórium hálózattal rendelkező folyamatosan növekvő hazai vállalkozás.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a Profession felületén keresztül a hirdetésnél.
Cégnév: Corden International (Mo) Kft.