Pannon-Work Iskolaszövetkezet

Adminisztratív feladatok - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • - adminisztrációs feladatok ellátása

  • - kimutatások készítése

  • - munkaügyön dolgozó kollégák munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - nappali / passzív tagozatos egyetemi hallgatói jogviszony igazolás

  • - Excel, Word programok felhasználói szintű ismerete

  • - heti 1-2 nap vállalása

  • - angol nyelvtudás előny!

  • - precíz munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Pannon-Work Iskolaszövetkezet +36 70/380-1553