Feladatok

  • laboros kollégák munkájának támogatása
  • termék vizsgálatában való részvétel
  • sarokcsiszolás

Elvárások

  • tűzgyújtási szakvizsga
  • álló munka
  • sarokcsiszolói tapasztalat
  • munkavédelmi eszközök használata (maszk, védőplexi, kesztyű)

Amit kínálunk

  • 3 műszakos munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • kiemelkedő cafeteria

Céginformáció

Rendelkezel sarokcsiszoló tapasztalattal és tűzgyújtási szakvizsgával ? Jelentkezz labor operátornak !

Jelentkezés módja

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. Fizikai
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Gépkezelő operátor Csongrád-Csanád megye

Operátort és operátor asszisztenst keresünk Mórahalomra, 3 műszakos munkarendbe. Feladatok / Tasks Gépek kezelése és felügyelése Adagoló működésének ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE