BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk egy 25 éves múlttal rendelkező, az ipari disztribúcióban nemzetközi szinten is vezető szerepet betöltő, családias hangulatú vállalat.
Fő profiljuk karbantartási termékek (pl.: csapágyak, láncok, anyagmozgatáshoz, hidraulikához és vezérléstechnikához kapcsolódó termékek) és szolgáltatások nyújtása ipari felhasználók számára.
Legújabb munkatársukat keressük az alábbi pozícióba:
Keressük azt a lendületes jelöltet, aki szívesen fejlődne egy senior kollega szárnyai alatt és érdeklődése a műszaki területek iránt kimeríthetetlen.

Külső üzletkötő (Szombathely)

Főbb feladatok, munkák:

  • A szombathelyi üzletkötő kolléga támogatása
  • Meglévő és leendő vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás, kapcsolatépítés
  • Vevőlátogatás, vevői igények felkutatása
  • Műszaki támogatás biztosítása a vevők részére
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció, ajánlatkérések és rendelések rögzítése SAP-ban
  • Alkalmanként árubeszerzés és árukiszállítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (villamossági / gépészeti technikus)
  • Minimum 1 éves műszaki / értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

  • Hozott tapasztalathoz igazított alapbér
  • Éves bruttó 400.000 Ft SZÉP kártya juttatás (próbaidő letelte után)
  • Negyedéves forgalmi bónusz (1 éves munkaviszonyt követően)
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Angol nyelvtudások legalább középfokú és aktív

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Szombathely és környéke (partnerlátogatások) - adminisztratív teendőket modern irodai környezetben láthatod el
  • Munkavégzés pontos ideje: Rugalmas, napi 8 óra
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.