Feladatok

  • A Club Lounge folyamatos rendben tartása
  • A VIP Vendégek ki- és bejelentkezésével kapcsolatos teendők elvégzése
  • Concierge feladatok, segítségnyújtás a vendégeknek
  • Kassza szabályszerű kezelése, napi jelentések elkészítése
  • Vendégek tájékoztatása a szállodai kedvezményekről, az akciós ajánlatokról és a vendéghűség programokról, valamint a szálloda egyéb szolgáltatásairól
  • VIP vendégek fogadására vonatkozó sztenderdek és feladatok ellátása
  • A reggeli előkészítése és felszolgálása (felszolgálói segítséggel)
  • A hideg és meleg ételek és alkoholos italok folyamatos pótlása (felszolgálói segítséggel)
  • A vendégek udvarias, a szálloda színvonalának megfelelő kiszolgálása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves szállodai szakmai tapasztalat
  • Vendéglátóipari / idegenforgalmi közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Szolgáltatás központú és vendégorientált szemléletmód
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent
  • Valutaváltó bizonyítvány megléte előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Heti 40 órás munkarend (különböző műszakokban)
  • Jelentős mértékű egyéb juttatások:
    • 13. havi bér
    • műszakpótlék
    • kafetéria
    • térítésmentes személyzeti étkezés
    • dolgozói rendezvények
    • munkaruha
  • Változatos munka, igényes munkakörnyezet
  • Nyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapat
  • Fejlődési lehetőségek, képzések, tréningek (általános és szakmai)
  • Karrierépítési lehetőség
  • Kedvezményes dolgozói szobaárak Magyarországon és a szállodacsoporton belül

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Egy kis szálloda a nagy szállodában. Az első emeleten elhelyezkedő közel 300 négyzetméteres Club exkluzív, személyre szabott szolgáltatások sorával várja a vendégeket. Saját recepció és portaszolgálat, F&B lehetőségek (reggeli, egész nap frissítők és falatkák, Happy Hours), tárgyaló, és külön Business Center vehető igénybe. A nagyvilág zaját és forgatagát kizárva itt nyugodtan lehet az üzleti ügyeket intézni, vagy csak pihenni egyet és gyönyörködni a lélegzetelállító dunai és budai panorámában.
Az ideális jelölt a privát szolgáltatások sorát nyújtó Clubon a vendégeket kitüntetett figyelemmel kezeli. Fontos a kommunikáció, az aktív vendégkapcsolat keresése, a személyes törődés a vendéggel.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette figyelmedet, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a ‘Jelentkezem’ gombra kattintva!

Cégnév: Intercontinental Budapest Kft.