Feladatok

Családi vállalkozásunk, budapesti telephelyű munkavégzésre keres teherautóvezető munkakörbe főállású munkatársat.
-Partnereink napi fuvarjainak elvégzése,
-Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok vezetése,
-Gépjárművek, munkaeszközök tisztán tartása, esetleges karbantartási javaslatok jelzése.

Elvárások

-C kategóriás gépjárműveztető engedély,
-Pályaalkalmassági vizsga (PÁV II),
-GKI kártya,
-Tehergépkocsi-vezető munkakörben szerzett tapasztala

Előnyt jelent

-Budapesti vagy közeli lakóhely,
-Aktív járműveztetői tapasztalat,
-Jó problémamegoldó készség,
-Udvariasság, segítőkész hozzáállás.

Amit kínálunk

-Bejelentett, hosszú távú állás,
-Azonnali kezdési lehetőség,
-Versenyképes fizetés (elérhető havi átlag jövedelem: nettó 500.000-700.000 Ft),
-Bónusz juttatások.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Akár telefonon is: 06708866403
Cégnév: Nari Konténer Kft.