Megbízónk gyorsan növekvő forgalmú külföldi gyártói tulajdonú, magyarországi FMCG vállalat, amely kis létszámú itteni kereskedelmi irodájával nagy növekedést és jelentős pozíciókat ért el a magyar piacon úgy márkatermékeivel mint multinacionális láncoktól megszerzett PL megbízásaival. A magyar iroda délkelet-európai regionális központként is működik több milliárdos forgalommal. Részére keresünk a csapat bővítésére

KEY ACCOUNT MANAGERT

FMCG
(nemzetközi áruházláncok, drogériák)
(Aranyháromszög M1/M7)

Feladatai:

meglévő modern értékesítési csatornák szélesítése, új értékesítési csatornák megnyitása (drogériák), éves kondíciók tárgyalása, akciók lebonyolítása, nyomon követése, forecast-ok készítése, rendszeres és szoros kapcsolattartás az áruházi beszerzőkkel, belistázások, marketing budget tervezés, áruház látogatások a merchandizerek ellenőrzése, rendszeres angol nyelvű jelentések megküldése a külföldi értékesítési központnak.

Ideális pályázónk nemzetközi vállalatnál többéves, hasonlítható tapasztalatot szerzett, jól tud angolul és erős helyi beszerzői kapcsolatokkal rendelkezik az áruházláncoknál (pl. Tesco, Spar, Auchan,). Elvárás a proaktív, harcos attitűd, kitartás és szorgalom, határozottság és asszertivitás, magas munkabíró és kiváló tárgyalási képesség.

Kiváló munkakörülmények, kis, hatékony, jó hangulatú csapat, a feladattal arányos juttatási csomag, cégautó várja.  Nagy döntési szabadság, önálló munkavégzés és személyes felelősség jellemzi a pozíciót.

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 49325. pályázati számra hivatkozva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager