Feladatok

  • vásárlók kiszolgálása és szakmai segítségnyújtás
  • napi növényápolási feladatok ellátása
  • áruátvétel és árukipakolás
  • pénztár kezelés

Elvárások

Szükséges szakmai tapasztalat:

  • kertészeti szakmai tapasztalat előny
  • kezdő kertészeket is keresünk, gyorsan betanítunk, nálunk a lelkesedés a legfontosabb!

Amit kínálunk

  • versenyképes, a szakmai átlagnál magasabb kereseti lehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • egész évben folyamatos munkavégzés, nem csak szezonális jelleggel
  • fejlődési, előrelépési lehetőség
  • fiatalos, lendületes csapat
  • szép környezet

Céginformáció

Dolgozz te is Magyarország vezető kertészeténél!
A New Garden kertészet új csapattagot keres.

Ha te is elkötelezett vagy a növénygondozás és a kertészeti szakma iránt, ne habozz jelentkezni és elküldeni fényképes önéletrajzod.

Fényképes önéletrajzát a "jelentkezés" gomb megnyomása előtt csatolja.

Cégnév: New Garden Kertészet