Feladatok

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • Szállítási megrendelők adatainak ellenőrzése
  • Ajánlatok, szerződések, kimutatások készítése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Adatok rögzítése vállalat irányítási rendszerekbe
  • Dokumentumok fénymásolása, lefűzés
  • Kereskedelmi csapat munkájának a támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha….
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztosan mozogsz az MS Office világában
  • Precizitás, pontosság
  • Igazi probléma megoldó vagy
  • Logikus gondolkodás
  • Monotóniatűrés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Mit ajánlunk számodra?
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Kiemelkedő cafetéria juttatás , már az első hónaptól (SZÉP-kártya) + év végi jutalom
  • Kihívást jelentő feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, támogató munkahelyi légkör
  • 1 műszakban fogsz dolgozni, tervezni tudod a szabadidőd
  • Kedves, dinamikus csapat.

Céginformáció

Design Kft. több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével, ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komplex technológiákkal és szolgáltatásaival a hazai piac egyik legnagyobb szereplője.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, !
Cégnév: Decoration & Design Kft / Hétpettyes Logisztikai Központ