Feladatok

  • Vevőkkel és szállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Ügyfeleinktől érkező igények, megrendelések kezelése, ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Szállítói megrendelések kiadása, nyomon követése, reklamációkezelés
  • Elemzések készítése, értékesítési folyamatok támogatása, adminisztratív háttérfeladatok elvégzése

Elvárások

  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Min. középiskolai végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office - Excel, Word)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent

  • Csomagolástechnikai területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerek használatában
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • Munkarend: H-P 08.00-16.30
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Cégünk magyar tulajdonú kisvállalkozás, amely több mint 30 éve tölt be fontos piaci szerepet a hazai csomagolástechnikai anyagok, eszközök gyártása és kereskedelme területén. Stabilitásunkat folyamatos fejlődésünknek, megújuló képességünknek, valamint dolgozói kollektívánk kitartó munkájának köszönhetjük.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigény megjelölésével, kérjük "Jelentkezem" gomb megnyomásával küldje el részünkre

Cégnév: ELASTIC Kft.