Feladatok

  • vevői rendelések rögzítése, ellenőrzése,vevőkkel való kapcsolattartás;
  • szakmai tanácsadás,reklamációk kezelése;
  • számlák kiállítása;
  • analitikák készítése;
  • vevői visszajelzések továbbítása a vezetőség felé

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség(agrár, kereskedelem, állattenyésztés, állategészségügy);
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek;
  • kiváló kommunikációs képesség;
  • értékesítés orientált, vevőközpontú gondolkodás;
  • megbízhatóság, rendszerszemlélet;
  • jó problémamegoldó készség;
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • részt vehetsz egy olyan csapatban, amelynek több évtizedes tapasztalata van az állatgyógyászat piacán;
  • lehetőséged lesz továbbfejleszteni kereskedelmi és szakmai ismereteidet az állatgyógyászat terén;
  • versenyképes bér- és juttatási csomag;
  • összetartó csapat;
  • modern munkakörülmények

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Csatlakozz egy olyan cégcsoporthoz, amely több mint 25 éve eredményesen tevékenykedik az állatgyógyászat területén! Munkatársat keresünk kereskedelmi ügyintéző pozícióba, aki lelkesedik az állatok iránt és szakmai kihívásokat keres! Egy olyan összetartó csapatban dolgozhatsz, ahol az állatok iránti elkötelezettség mindennapi motivációt jelent!
A Tolnagro Csoport egy 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás, melynek fő tevékenysége az állatgyógyszer és állateledel forgalmazása. Napjainkra már több, mint 450 fős létszámú, és 8 telephellyel rendelkező nagyvállalat lettünk, közel 20.000 négyzetméteres raktári kapacitással. 22.000 partnerünkhöz mind az online, mind a hagyományos (offline) platformjainkon keresztül juttatjuk el a több, mint 18.000 termékből álló kínálatunkat.  Az elmúlt 27 évben összegyűjtött tapasztalattal, a lehető legmagasabb színvonalra törekedve szolgáljuk ki vásárlóinkat.

Ha lelkesen vágsz bele egy olyan pozícióba, ahol az állatok egészsége a középpontban áll, és szeretnél részese lenni egy stabil és tapasztalt csapatnak, küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintással!

Cégnév: Tolnagro Állatgyógyászati Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.