Feladatok

  • A hulladékszállítási üzletág teljeskörű támogatása
  • Szállítási dokumentumok rögzítése és ellenőrzése saját vállalatirányítási rendszerünkben (Business Central, Navision)
  • Szerződött partnerek, illetve egyedi megrendelés hóvégi vagy azonnali számlázása a partnerek részére
  • Szerződések érvényességének ellenőrzése, lejárat esetén megújítása
  • Partner reklamációk, adatmódosítások kezelése
  • Építőipari projektekhez kapcsolódó teljeskörű adminisztráció (statisztikák, riportok és jelentések készítése)

Elvárások

  • irodai adminisztrációban eltöltött minimum 3 év gyakorlat
  • Outlook, Word, Excel, stb. kiváló ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • számlázási ismeretek
  • pörgős személyiséget keresünk, aki tud csapatban is dolgozni, de a vezető távollétében önállóan is elvégzi a rábízott feladatokat

Előnyt jelent

  • Hulladékgazdálkodási/környezetvédelmi ismeretek, tapasztalat
  • Microsoft Business Central vagy Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol vagy német nyelv társalgási szinten (nem kötelező elvárás)

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség, mivel nem szeretjük a futó kalandokat
  • élet- és családbarát munkarend, hogy elegendő időd jusson más fontos dolgokra is
  • ingyenes, őrzött parkoló a cég telephelyén
  • céges telefont
  • saját irodát
  • azonnali munkakezdési lehetőséget
  • teljes betanítás, mivel a feladatokat tapasztalt kollégák fogják átadni, akik oszlopos tagjai a cégnek, így szükség esetén mindig lesz kitől kérdezni.
  • stabil, bejelentett munkaviszonyt egy több mint 28 éve működő cégnél
  • Fiatalos, pörgős, de kiegyensúlyozott irodai környezetet, barátságos légkört
  • Fejlődési lehetőséget

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő, több mint 28 éve hulladékszállítással foglalkozó cégcsoportunkhoz keressük pozitív gondolkodásmódú, innovatív, tanulásra kész, új kollégánkat Budapest XX. kerületében. Szeretnénk egy olyan új csapattaggal bővülni, akit az új feladatok motiválnak és munkájával hozzájárul a csapat teljesítményéhez. Családias hangulatú, összetartó csapatunk várja jelentkezésed, egy összetett, kihívásokkal teli pozícióba. Téged keresünk, ha pozitív életszemléletű, lendületes embernek tartod magad, aki a megoldást keresi, és nem a kifogásokat.  Mivel integrált rendszerben dolgozunk ezért a feladatok jelentős része automatikus, de sokrétű, tehát nem unalmas adatrögzítésben kell gondolkodni.

Jelentkezésed várjuk fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.