Feladatok

  •  A meglévő partneri körünkben az általunk kizárólagos joggal forgalmazott termékeink  forgalmának a növelése
  • Új partnerek felkutatása , piacbővítés
  • Meghatározott értékesítési célkitűzések teljesítése
  • Piaci visszajelzések riportok a vezetők felé

Elvárások

  • Minimum 1 éves kereskedelmi képviselői tapasztalattal rendelkezel
  • Ügyfél orientált hozzáállásod személyiségedből fakad.
  • Minimum érettségivel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Képes vagy önálló munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel szóban és írásban
  • Jó probléma megoldó vagy, és nyitott a kihívásokra

Előnyt jelent

  • Élelmiszer és/vagy édesség nagykereskedelemben szerzett gyakorlat.
  • Élő kapcsolatrendszer hasonló területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes teljesítmény arányos bérezés
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközök biztosítása                                                                                                        (szolgálati gépjármű, laptop, mobiltelefon, )
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

Céginformáció

Szegedi székhelyű vállalkozásunkba keresünk alkalmazotti jogviszonyban kereskedelmi képviselői pozícióba munkatársat, szegedi központtal, országos munkavégzéssel.
Cégünk jelenleg szerb és török édesség gyártók termékeit forgalmazza kizárólagos joggal Magyarországon. Fejlődésünk mind gyártói partneri mind kereskedelmi partneri oldalon dinamikus, ennek köszönhetően keressük munkatársunkat akire hosszútávon számítunk .

A jelentkezem gombra kattintva kérlek küld el nekünk szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet.
Cégnév: JAMIJO TRADE Kft.