Feladatok

  • Játszótéri eszközök, termékcsaládok értékesítése elsősorban beföldi piacokon
  • Meglévő és új piacok felkutatása, partnerkapcsolatok kialakítása, nyomonkövetése, utógondozása
  • Projektmunkák levezénylése játszótérépítési munkákban
  • Az értékesítési folyamat végigkövetése bizonylatokon ajánlatadástól TIG, műszaki átadás-átvételi bizonylatokig

Elvárások

  • Kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
  • Releváns kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, legalább középfokú gyakorlati kommunikáció szóban és írásban angol nyelven

Előnyt jelent

  • Kimondottan játszótérépítésben, kertépítésben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Minőségirányítási rendszerismeret
  • Ipari, gyártási folyamatokban való jártasság
  • Műszaki affinitás
  • További idegen nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • A munkavégzéshez minden adatot, segítséget, munkaeszközt, majd garantált megbecsülést biztosítunk, amennyiben az önálló, igényes munkavégzés, rendszerben való, előre mutató gondolkodás eredményekkel igazolt.
  • 6-8 órás munkarendben várunk Téged munkavégzésre hétfőtől péntekig családias hangulatú irodánkban a X. kerületben, a Jászberényi úton.
  • A Játéknap Kft. munkavállalói több éve dolgoznak már együtt; stabil csapatot alkotunk, de nyitottak vagyunk az új szellemiségre, amelyet Te hozhatsz! Keresd fel bátran honlapunkat, ahol a stílus mellett látni fogod, hogy munkájára igényes társasághoz várunk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A jelenleg is bővülő társaságunk közterületi, tanúsított  játszótéri eszközök gyártására és telepítésére szakososdott, ez a tevékenység 20 éve stabilan a cég alappillére, a honlapunkon látható stílus, anyagfelhasználás a piaci igények szerint változik, ezzel új játszótéri termékcsaládok, fejlesztések kialakítását, tervezését teszik szükségessé. Minden gyártási folyamatot a tervezéstől kezdve a kivitelezésig a JÁTÉKNAP Kft. végez, ennek a komplex rendszernek elengedhetetlen része a hatékony kereskedelem, ehhez  keresünk most Téged, mint sales- területen jártas munkatársat!

Önéletrajzodat magyarul várjuk a honlapon szereplő e-mail címünk valamelyikére írásban, köszönjük!

Cégnév: JÁTÉKNAP Kft.