Feladatok

  • a társaság gépeinek és eszközeinek, öntözőberendezéseinek javítása, karbantartása

Elvárások

  • szakirányú (karbantartó, lakatos) végzettség
  • szakma ismerete

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • nappali, egy műszakos munkarend
  • hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járás támogatása
  • cafeteria

„Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, csatolja a fizetési igénnyel megjelölt, szakmai
tapasztalatait is tartalmazó, fényképes önéletrajzát.

Cégnév: PRENOR Kertészeti és Parképítő Kft.