Feladatok

  • Automatizált és hagyományos gyártóberendezések, gépek karbantartása és üzemeltetése a gyártás területén
  • A karbantartáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Üzemzavar-, hibaelhárítás
  • Terv szerinti (PM) ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása
  • Segítségnyújtás berendezések le- és felszerelésénél és üzembe helyezésénél
  • Épületvillamossági munkák végzése
  • 5S rendszer szerinti munkavégzés

Elvárások

  • Középfokú végzettség, technikusi végzettség: elektronikai műszerész, villanyszerelő, automatizálás, irányítás-technika vagy gépészet, mechanikai/mechatronikai műszerész végzettség
  • Varrógépműszerész VAGY karbantartó végzettség
  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önállóság, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság, csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Villamos ismeretek
  • Pneumatikai ismeretek
  • Varrógépműszerész ismeretek
  • Forgácsoló, köszörűs ismeretek
  • Műanyag fröccsöntés technológia ismerete
  • Elektronikában PLC programozásban való jártasság

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Magyarországon, a szolnoki székhelyű JOPP Interior Hungary Kft. tevékenysége műanyag- valamint a műbőr- és bőralkatrészek feldolgozását foglalja magába. Megnövekedett megrendeléseink teljes körű kielégítése céljából keresünk azonnali kezdéssel:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát!

Cégnév: Jopp Interior Hungary Kft.