Mechanikus Karbantartó

Leírás

Stabil, növekvő, nemzetközi háttérrel rendelkező, kecskeméti partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat Mechanikus Karbantartó pozícióba.

Feladatok

  • Gyártó-termelőgépek mechanikus, operatív karbantartásában való aktív részvétel
  • Részvétel a megelőző, tervszerű karbantartási feladatok ellátásában
  • A gépek folyamatos, megfelelő működésének biztosítása, a gyártási folyamat optimalizálása
  • Hiányzó alkatrészek, eszközök igénylése
  • Kapcsolódó dokumentáció kezelése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Gyártó berendezések karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek hibáinak elhárításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kellemes, modern, tiszta munkakörnyezet, egy új építésű gyárépületben
  • Új géppark, modern technológia
  • Versenyképes alapbér + havi és negyedéves bónusz + cafetéria + műszakpótlékok.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Cégnév: Trenkwalder Kft