Feladatok

  • Gyártóüzemi berendezések és a gyári infrastruktúra mechanikus és elektromos jellegű hibáinak feltárása, szükséges javítások elvégzése, dokumentálása
  • Karbantartási tervben rögzített gyártóüzemi berendezések karbantartása, ellenőrzése, dokumentálása
  • Üzemzavarelhárítás
  • Kapcsolóterek és elektromos kapcsolószekrények időszakos ellenőrzése, karbantartása
  • Szabványossági felülvizsgálat szerinti javítások
  • Szabványok, hatósági előírások változásából adódó feladatok végrehajtása
  • Fűtés és sprinkler rendszer üzemeltetése, karbantartása
  • Egyéb karbantartási munkák elvégzése

Elvárások

  • Kisfeszültségű villanyszerelő végzettség
  • Tapasztalat ipari területen
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos

Előnyt jelent

  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány
  • Érintésvédelmi és szabványossági felülvizsgáló végzettség
  • Robbanásbiztos berendezések kezelése és karbantartása területen szerzett végzettség és gyakorlat
  • Fűtő vizsga
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • PLC ismeret
  • Hegesztői vizsga

Amit kínálunk

  • Pótlékok (délután, éjszaka, készenlét, túlóra) – pozitív irányba eltérve a Munka törvénykönyvétől; 30% 15:20-22:00, 60% 22:00-06:00, 25% készenléti díj.
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Lehetőséged lesz Magyarország legnagyobb festékmárkáival dolgozni és újat alkotni üzleti céljaink szem előtt tartásával
  • Magánegészségügyi szolgáltatás
  • Bejárás támogatás budapestieknek is
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Stabil hátterű cég
  • Multinacionális környezet, de családias hangulat
  • Rendszeres csapatépítők, programok

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

PPG a világ vezető bevonat gyártó vállalata. A lopakodó repülőgépek speciális bevonatától a Mercedes autók festéséig számos területre szállít egyedi iparági megoldásokat. A céget 1883-ban alapították, központja Pittsburgh-ben található és világszerte közel 70 országban van jelen.

A PPG Trilak Kft. 2008-tól tartozik a PPG cégcsoporthoz. Több, mint 100 éves hagyományainkra, erős, megbízható márkáinkra és multinacionális hátterünkre építve piacvezetőek vagyunk.
Cégnév: PPG TRILAK Kft.