Megbízónk veresegyházi telephelyére keresünk munkavállalókat Karbantartó pozícióba. Legyél Te is a csapat tagja! Vegyél részt egy olyan munkában, ami a legfontosabb értékekről, az emberi életről szól.

Feladatok:

  • ATEX szerelési feladatok elvégzése és dokumentálása
  • Karbantartási munkák előkészítése, terv szerinti ellátása 1 műszakos munkarendben
  • A váratlan meghibásodások elhárítása
  • Villamos eredetű hibák szakszerű elhárítása a hibaelhárítási protokollnak megfelelően
  • Az üzemviteli munkák előírt, naprakész dokumentálása
  • Az üzemi kvalifikálási feladatokban történő részvétel
  • A termelő berendezések környezetének, műhelyek, raktárak rendjének folyamatos fenntartása

Elvárások:

  • PLC ismeretek, automatizált termelő berendezések karbantartásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Gyógyszeripari, vegyipari vagy élelmiszeripari tapasztalat.
  • LEAN, TPM ismeretek.
  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • piacképes fizetés
  • versenyképes béren kívüli juttatások
  • vállalati buszjárat több településről
  • vállalati étterem
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége
  • kollektív élet- és baleset-biztosítás
  • éves egészségügyi szűrőprogram

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: d9b40c
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Szarka Erika