Feladatok

- Privát ügyekben elérhetőség biztosítása és segítségnyújtás
- Kapcsolattartás a bel- és külföldi partnerekkel
- Felmerülő dokumentumok kezelése, szerződések és a közös fájlok rendszerezése és az adminisztratív teendők ellátása
- Szükséges beszerzések és rendelések kezelése, valamint a megrendelések, kapcsolódó számlák kezelése és nyomon követése

Elvárások

Olyan kolléganőt, vagy kollégát keresünk, aki vagy rendelkezik az alábbi tulajdonságokkal, vagy (komoly áldozatok árán is) szeretne ezekkel a tulajdonságokkal bírni:
Sikerorientált: Akit a folyamatos sikerei motiválnak, az eredményei alapján ítéli meg önmagát és sosem adja fel félúton, eléri a célját.
Kitartó: Aki nem áll meg 80%-nál, minden feladatot 100%-osan végigcsinál, nem hagyja, hogy kudarcok, vagy útközben felmerülő problémák eltántorítsák.
Önálló gondolkodású: Aki képes értelmezni és végrehajtani a kiadott feladatokat, minden helyzet megoldására van átgondolt javaslata.
Fegyelmezett és elszánt: Mindig követi a konkrét utasításokat, bármilyen akadály is áll az útjába.
Rugalmas és kreativ: Nem riad meg a váratlan helyzetektől, és képes új megoldásokkal előállni.
Problémamegoldó képesség: Nem a kifogásokat keresi, vagy megmagyarázza miért nem tud egy feladatot megoldani, hanem a megoldásokat keresi, gondolkodik, segítséget kér.
Pro aktivitás: Nem kell irányítanunk minden lépését, előre gondolkodik, és magától is megtalálja a feladatok megoldásához vezető legjobb utat.
Folyamatos fejlődés iránti vágy: Kitartóan dolgozik azon, hogy minden nap “jobb” legyen, mint tegnap volt.
Nyelvtudás: Angolul és vagy németül legalább középfokon beszél, és képes magabiztosan kommunikálni külföldi partnereinkkel. (Nem baj, ha nincs tapasztalatod külkereskedelemben vagy nemzetközi kapcsolattartásban, mi megtanítjuk, amire szükséged lesz, csak legyél magabiztos és nyitott a tanulásra!)

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Igényes munkahelyi, vállalati környezet
- Karácsonyi bónusz
- Céges iPhone
- Éves keret a céges szépségtermékekre
- Elektromos autó töltés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ha éhezel a sikerre, folyamatos fejlődésre vágysz, a munkádban és a fizetésedben egyaránt többet akarsz és ezért nem csak szavakban, hanem tettekben is hajlandó vagy, rendszeresen kilépve a komfort zónádból, a hatékonyságodat kitartóan fejlesztve tanulni, új kihívások elé állni (vagy nagyon szeretnél ilyen lenni) akkor nálunk a helyed!
Az sem baj, ha pályakezdő vagy, a lényeg, hogy tanulni akarj, és elszántan törekedj a fejlődésre. Ha úgy érzed, hogy van benned ambíció, és készen állsz a kihívásokra, nálunk a helyed!
Várjuk jelentkezésed!

Cégnév: Sun System Kft.