Partnerünk, aComida Services Kft., Budapest egyik legforgalmasabb éttermét üzemelteti, lendületes és fiatalos környezetben. Munkád során most te is segítheted működésüket.

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Postai ügyintézés
  • Partnercégekkel való kapcsolattartás
  • Marketing feladatokban való részvétel
  • Kollégák munkájának támogatása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office (Excel, Word) ismeretetek

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig végezhető diákmunka 9:00-17:00 között
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1834 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1834 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Jelentkezés Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet