Mind-Diák Szövetkezet
Az iCentre Apple Premium Reseller és Apple Authorised Service Provider kereskedelmi és szerviz szolgáltatást végző Társaság, amely a központi irodájába (Infopark), keres gyakornokot.

Adminisztrációs asszisztens - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Csomagolás
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a munkatársakkal
  • Ügyfeleknek való tájékoztatásnyújtás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret(főként Word és Excel)
  • Munkaidő
  • Heti minimum 20-30 óra vállalása rugalmasan, hétfő és péntek 10.00-18.00 között

Amit kínálunk

  • Bruttó 1550 Ft/óra bérezés
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet