Feladatok

  • cégvezetők munkájának teljes körű támogatása
  • rendelések, foglalások, irodai beszerzések bonyolítása
  • megbeszélések, találkozók szervezése
  • levelezések, beérkező és kimenő posta ügyintézése
  • belső és külső ügyfelek fogadása
  • céges rendezvények megszervezésében való együttműködés
  • egyéb szervezési, kapcsolattartói, adminisztrációs feladatok ellátása
  • webes adatbázis kezelés

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • jó szervezőkészség és erős problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • precizitás, gyorsaság, határozottság, megbízhatóság, segítőkészség, proaktivitás

Amit kínálunk

  • kellemes munkakörnyezet
  • változatos munkafeladatok
  • fiatalos csapat
  • versenyképes jövedelem
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség

A „Jelentkezem” gombra kattintással, kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.
Cégnév: PATELLA-96 Kft.