Feladatok

• Munkaszerződések, más területek jogi, illetve egyéb    megfelelősségének biztosítása, melyek során jogi és
  adótanácsadó partnerek, valamint a főkönyvelő támogatja a HRBP-t.
• Tehetségmenedzsment. Munkatársi értékelések menedzsmentje, L&D ütemtervek kialakítása, megszervezése.
  Vezetők támogatása az értékelő visszajelzés során.
• Aktív részvétel a szervezet átalakításában.
• HR stratégia megvalósítása a budapesti irodában, az anyavállalat iránymutatásai mentén.
• HR költségvetés menedzsmentje.
• Együttműködés a partnerekkel employer branding területén.
• Riportolás a regionális vezető felé, KPI-ok nyomon követése.

Elvárások

  • Releváns HRBP vagy HR vezetői tapasztalat.
  • Felsőfokú végzettség vagy átfogó, több éves szakmai tapasztalat a felsorolt területeken.
  • Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.
  • Gyakorlatiasság.
  • Kihívások és változások rugalmas menedzsmentje.

Előnyt jelent

Mérnöki vagy információtechnológiai szektorban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Képzett, a szakmája iránt elkötelezett menedzsment és mérnök csapat.
  • Stabil nemzetközi és hazai háttér, folyamatosan növekvő mérnök-szolgáltatási szektorban.
  • Professzionális információtechnológiai eszközök a munkavégzéshez.
  • Önálló, felelősségteljes feladatkör.
  • Heti két nap home office, valamint bónusz biztosítása.
  • Izgalmas, összetett feladatkör.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A legújabb technológiákat képviselő, piacvezető mérnöki szolgáltatásokat nyújtó vállalat, nemzetközi háttérrel.