Feladatok:

A projektvezető munkáját fogod támogatni a mindennapokban.

  • bevándorlási hivatallal való kapcsolattartás

  • orvosi ügyek intézése, tolmácsolási feladatok ellátása

  • mindennapi operatív feladatok elvégzése(pl. bankszámla nyitások)

  • beteglista nyilvántartása, adminisztrálása, folyamatos visszajelzés a partner felé

  • munkavállalókkal történő napi szintű telefonos megkeresés, egyeztetés

  • elégedettségi kérdőív vezetése

  • kilépési statisztika készítése, nyomonkövetése

  • nyilatkozatok kiosztása, továbbítása a munkaügy irányába

  • ki- és beléptetésben történő közreműködés (adminisztráció)

  • kapcsolattartás a termelési vezetőkkel és a munkavállalókkal

  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • rendelkezel legalább középiskolai végzettséggel, előny a felsőfokú végzettség

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

  • 1-3 év tapasztalatod van hasonló munkakörben, előny ha van szolgáltatási szektorban tapasztalatod

  • magabiztosan használod az angol nyelvet

  • pontosan, precízen végzed el a rád bízott feladatokat

  • magabiztosan használod a Microsoft termékeket (Excel, Word)

  • úgy érzed, hogy csapatjátékos vagy

  • türelmes és segítőkész személynek tartod magad

Amit kínálunk:

  • munkavégzéshez szükséges mobiltelefont, laptopot

  • negyedéves bónuszt

  • masszázsnapot havonta

  • cafeteriát

  • kutyabarát munkahelyet

  • a születésnapod hetén +1 szabadnapot

  • támogatjuk a bejárásodat

  • tréningeket, képzéseket, mert hiszünk benne, hogy mindig lehetünk jobbak

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Budapest-974

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Czifra Gitta