Feladatok

  • Könnyű fizikai munka
  • Automata gyógyszercsomagológép üzemeltetése
  • Alapanyag felkészítése, késztermék kezelése
  • Alapszintű technikai problémák elhárítása
  • Megrendeléshez tartozó dokumentáció vezetése
  • Minőségellenőrzési feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szabálykövető és precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Alapszintű számítógép-kezelési gyakorlat
  • Gyártó vállalatnál szerzett gépkezelői tapasztalat előny, de nem feltétele a jelentkezésnek
  • Csapatjátékos és dinamikus munkát szerető személyiség

Amit kínálunk

  • A pozícióban jelenleg átlagosan elérhető havi bér pótlékokkal bruttó 463.000 HUF
  • 50%-os délutáni és 80%-os éjszakai pótlék
  • Teljesítmény függő éves béremelés
  • A karrierlétra program keretein belül lehetőséget biztosítunk előlépésre, mely további béremelést jelent
  • Munkavállaló-barát módon tervezett nyári és karácsonyi szabadság
  • Próbaidő sikeres teljesítése után garantált bruttó 100 000 HUF azonnali kifizetés
  • Éves bónusz, mely elérheti 1,5 havi fizetés összegét
  • 11 elemből válaszható, 520 000 HUF bruttó éves cafeteria, ezen felül mindenkinek napi egy meleg étkezés biztosított (a menü több elemből válaszható)
  • Bejárás támogatás: tömegközlekedés esetén 100%-os térítés, gépkocsihasználat esetén 60 HUF/km
  • Ingyenes céges buszjáratok folyamatosan bővülő útvonalakon (Magyarország és Szlovákia több pontjáról)
  • 100 km-nél távolabbi lakhelyről 35 km-en belülre való költözés esetén albérleti támogatás biztosított, melynek összege havonta nettó maximum 100 000 HUF 1 éven át
  • Havi bruttó 7520 HUF sportolási támogatás
  • Dolgozói élet- és balesetbiztosítás (melynek érvényessége munkaidőn túlra is kiterjed): kritikus betegségek, gyermek születése, csonttörés, bármely okú műtéti beavatkozás esetén
  • Magán szakorvosi és diagnosztikai ellátás privát egészségügyi szolgáltatónál országosan
  • Dolgozói ajánlási program, mely egy jelölt sikeres ajánlása esetén minimum bruttó 300 000 HUF
  • Ingyenes munkaruha-biztosítás és -tisztítás
  • Ingyenes angol nyelvi képzés karrierprogram keretein belül
  • Világszínvonalú gépek, tiszta gyógyszeripari környezet
  • Folyamatosan fejlődő, biztos jövőt kínáló vállalat, mely az elmúlt 10 év során mind munkatársai számát, mind gyógyszercsomagolási kapacitásait megháromszorozta.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd
Cégnév: MYLAN Kft.