Feladatok

  • Kiadványok, grafikai anyagok szerkesztése, tartalmi és formai ellenőrzése
  • Kreatív grafikai anyagok készítése, szövegírás
  • Közösségi oldalak kezelése (Facebook, Instagram)
  • Szakmai anyagok előkészítése, adminisztratív feladatok
  • Promóciók, akciók megtervezésében és megvalósításában való részvétel
  • Weboldal és online megjelenések szerkesztése és menedzselése

Elvárások

  • Grafikai programok haladó szintű ismerete (Adobe programok-Indesign, Photoshop, Illustrator)
  • Katalógusok, kiadványok elkészítésében való szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség szóban és írásban egyaránt
  • Gyors, lendületes, hatékony munkavégzés
  • Motivált, terhelhető és jó csapatjátékos
  • Monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (nem elvárás)

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Vidám, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Munkavégzés helye: Debrecen Vágóhíd utca