Feladatok

  • csomagok kézbesítése,hozzá tartozó szolgáltatások teljesítése
  • csomagok felvétele

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • helyismeret Pécs és Kaposvár 20 km-es vonzáskörzetében
  • fényképes önéletrajz küldése
  • előnyt jelent a Pécs vagy Kaposvár 25 km-es körzetében elhelyezkedő lakhely
  • ápolt, igényes megjelenés
  • önmagára és környezetére igényes

Előnyt jelent

  • vezetési tapasztalat 3,5 t alatti tehergépkocsival
  • áruszállító,csomagkézbesítő,ételfutár tapasztalat

Amit kínálunk

  • folyamatos,hosszútávú munka
  • biztos jövedelem
  • teljesítmény utáni plusz juttatás
  • adókedvezmények igénybevételének lehetősége

Céginformáció

25 éve foglalkozunk csomagszállítással a GLS rendszerében.

Fényképes önéletrajz küldése
Cégnév: VARIGOTTI Kft.