Feladatok

  1. Ételszállítás a város területén:  Napi 8 órában, a megrendelőkhöz gyorsan és biztonságosan juttatod el a rendeléseket.
  2. Napi kommunikáció a koordinátorral: Az útvonalak és a kiszállítások részleteinek egyeztetése.
  3. Visszajelzések továbbítása: Az ügyfelek visszajelzéseinek továbbítása a cég felé a folyamatos minőségjavítás érdekében.

Elvárások

  1. Megbízhatóság: Pontos és felelősségteljes munkavégzés.
  2. Jó tájékozódási képesség: Ismerd a várost vagy legyél hajlandó megismerni.
  3. Fizikai állóképesség: Az ételszállítás során gyakran előforduló kisebb fizikai megterhelések elviselése (pl. étel hordása, jármű vezetése).
  4. Saját kerékpár, roller, vagy autó szükséges. Lehetőség van kismotort bérleni havi 25e Ft-ért tőlünk, de ez nem kötelező.

Előnyt jelent

  • Korábbi tapasztalat hasonló területen vagy futárként.
  • Ismeret a helyi étterem- és kávézókínálatról.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem: Fix nettó 300.000 forint alapfizetés, amelyhez hozzájönnek a teljesítmény alapú bónuszok. (alkalmazotti bejelentés)
  • Kismotor biztosítása: Ha nincs saját járműved, havi 25.000 forintért kismotort is biztosítunk számodra, amellyel még többet kereshetsz.

Céginformáció

Mi egy dinamikusan fejlődő ételszállító vállalat vagyunk, mely a város szívében működik. Célunk, hogy az ügyfeleinknek mindig a legjobb szolgáltatást nyújtsuk. Ahhoz, hogy ezt elérjük, a futárjainknak nyújtott feltételekre és bérezésre különös hangsúlyt fektetünk.

Miért válassz minket?
  • A piacon az egyik legversenyképesebb bérezést kínáljuk futárjainknak.
  • A munkád értékét méltányosan honoráljuk.
  • Heti bérkifizetés
  • Nálunk nem kell aggódnod a munkajogi következmények miatt. Mindenkit teljes munkaidőben és jogtisztán foglalkoztatunk.

Fényképes önéletrajz: Küldd el fényképes önéletrajzodat.
Cégnév: Signi Magyarország Kft.