Szeretnél stabil munkahelyet egy családbarát cégnél, ahol vezetőid rugalmasak és odafigyelnek Rád?
Motivál, ha munkád nem monoton és többféle feladatot is elláthatsz?
Fontos számodra, hogy egy jó csapat tagjaként töltsd a munkaidődet?
AKKOR TÉGED KERESÜNK!
A Magyarországon több mint 30 éve jelen lévő, svéd érdekeltségű, magas minőségű légtechnikai termékeket gyártó, könnyűszerkezetes épületekhez prémium svédacél lemeztermékek és rendszerek széles skáláját kínáló Lindab Kft
munkatársat keres légtechnikai üzemébe.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Gépkezelő technikus

Főbb feladatok, munkák

  • Kör- és négyszög keresztmetszetű légcsatornák gyártása kézi és gépi szerszámok segítségével
  • Gyártó berendezések kezelése
  • Termékminőségi ellenőrzések elvégzése, termelési űrlapok adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Precíz munkavégzés, jó koncentrációs készség
  • Megbízható és rugalmas személyiség
  • Kommunikációs intelligencia, csapatban dolgozni tudás
  • Önállóság és egyben nyitottság a kollégáktól érkező támogatásra
  • Jó fizikum, állóképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Termelő üzemben szerzett gépkezelői gyakorlat
  • Szakmunkás, középfokú végzettség
  • Emelőgép kezelői, targonca vezetői engedély
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil állást egy családias hangulatú cégnél, ahol fontos, hogy TE is jól érezd magad
  • Fejlődési lehetőséget, többféle munkaművelet megtanulási lehetőségét
  • Kiszámítható és tervezhető munkaidőt
  • Versenyképes csomagot a fizetés mellett egyéb juttatásokkal:
    • Kétműszakos munkarend esetén munkabér bruttó 445.000 Ft-tól akár 525.000 Ft-ig (betanulást követően, több gépen való munkavégzés esetében)
    • Az első munkanaptól érvényes cafeteria juttatás havi bruttó 33.125 Ft
    • Havi bruttó 30.000 Ft értékű bónusz lehetőség
    • Egyszeri belépési bónusz a próbaidő lejártát követően, a bruttó havi bér 10%-a
    • Év végi bónuszra is lehetőséget biztosítunk 13. havi fizetés formájában
    • Munkába járás támogatás
    • Az első munkanaptól érvényes élet- és balesetbiztosítás
    • Saját konditerem, szolárium és szauna ingyenes használattal
    • Térítésmentesen kávét és teát biztosítunk munkavállalóink számára
    • Lindab termékek vásárlása esetén, akár 50%-os dolgozói kedvezmény
    • Túlóra lehetőség
  • Azonnali munkakezdést

Munkavégzés helye:
2051 Biatorbágy, Állomás utca 1./A , autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen,  a vasútállomástól 3 perc sétára.

Önéletrajzodat a pozíció megjelölésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Lindab Kft.