Feladatok

Cégünk egy megbízható, dinamikusan fejlődő vegyipari vállalat, amely gépkezelő pozícióra keres munkatársakat. Csatlakozz hozzánk , ahol részese leszel egy elkötelezett csapatnak, lehetőséged lesz fejlődni és szakmai tapasztalatot szerezni.

Gépkezelőként felelős leszel a:
  • keverőgépek kezeléséért, beállításáért
  • az anyagok előkészítéséért
  • anyagok méréséért, csomagolásáért
  • folyamatok ellenőrzéséért
  • gépek alapvető karbantartásáért, tisztán tartásáért

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • fegyelmezett, pontos munkavégzés
  • kettő, a későbbiekben három (napi 8 óra) műszakrend vállalása
  • jó kommunikációs készség
  • egészségügyi alkalmasság
  • lojalitás

Előnyt jelent

  • technikai beállítottság
  • gépkezelői tapasztalat, szakmai ismeretek
  • minőségközpontú szemlélet

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria (első naptól)
  • munkába járási támogatás (győri lakosoknak is!)
  • év végi teljesítmény alapú bónusz
  • munkavállalói ajánlási bónusz
  • ingyenes teázási, kávézási lehetőség
  • csapatépítő és szakmai tréningek
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Anya cégünk, a Shin-Etsu Chemicals Co. Ltd. a legnagyobb tőzsdén jegyezett vegyipari cég Japánban, amely termékek széles választékát kínálja a partnereknek világszerte. A csoport 27 termelőüzemmel rendelkezik Japánban, azon kívül pedig 19 további országban 93 helyszínen van jelen termelőüzemmel vagy sales irodával. Ezen túl a tevékenységet 12 helyszínen támogatják kutatás fejlesztéssel foglalkozó laborok. Világszinten 24.000 főt foglalkoztatunk.

A 2021-ben alapított győri telephelyen félkész szilikon alapgumi gyártására fókuszálunk. Cégünk nagy hangsúlyt fektet az innovációra, minőségi termékek előállítására. Számunkra kiemelkedően fontos a tehetséges és elkötelezett munkatársak megtalálása, akik hozzájárulnak vállalatunk növekedéséhez és sikeréhez. Célunk, egy olyan munkakörnyezet biztosítása, ahol lehetőséget adunk a szakmai fejlődésre és előrelépésre.

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy fiatalos, családias, tiszta környezetben dolgozni.
Kérjük, a jelentkezés gombra kattintás után küld el számunkra szakmai önéletrajzodat.

Cégnév: Shin-Etsu Silicones Europe B.V. Magyarországi Fióktelepe