Feladatok

Magyar tulajdonú vállalkozás gépkezelő, műhelyi munkában jártas munkatársat keres.

Főbb feladatok közé tartozik:

- szerszámgépek kezelése
- szerelési, karbantartási feladatok elvégzése
- gépkezelés
- betanított fizikai munka

Elvárások

A kollégák, tudjanak rá számítani, tanulási hajlandóság. Természetesen vannak más elvárások is, de jelenleg ezek a legkiemeltebbek.

Előnyt jelent

Korábbi munkahely, gépkezelői, "TMK" tapasztalat.

Amit kínálunk

- Bér: Havonta Bruttó 475 000 (Nettó 315 875) Forint.

- A cég vezetése Magyar tulajdonosi körrel rendelkezik

- A létszám körülbelül 40 fő, különböző helyiségekben, nem egy csarnokban.

- Az eseti túlórák havonta vannak elszámolva, mely a meghirdetett béren felül jár.

- Nincs munkaerő közvetítő cég,

-A munka megtekintése után, ha mind a kettő fél úgy gondolja, "Napi bejelentéssel" lehetőség van kipróbálni a munkát. Ez az időszak 4-6 hét, aminek a célja, hogy kiderüljön a felek számára, hogy a munkavállaló és a cég érdekei megegyeznek. Kérem ennek tudatában jelentkezzenek.

Amennyiben ez bekövetkezik, munkatársunkat teljes munkaidős határozatlan idejű szerződéssel vesszük fel.

Munkavégzés helye: Kecskemét (táblán belül)

Munkarend: -Hétfőtől-Péntekig, eseti túlórák szombaton
1-2 műszak

A fent említett jövedelmen kívül cafetariat nem tudunk biztosítani.

Fényképes önéletrajzot kérünk a megadott e-mail címre, vagy kérjük kattintson a "jelentkezés" gombra..
Cégnév: Jankovics és Jankovics Kft.