Feladatok

Abszolút piacvezető képzőszerv és Hatósági vizsgaközpont keres gépkezelő  gyakorlati oktatókat, targonca, emelőgépek és földmunkagépek kezelésének oktatásához. 8 órás munkavégzés Budapesten, Újpesti helyszínen. Kiemelkedő bérezés, megegyezés szerint. A munka végzéséhez nem szükséges tanári végzettség és oktatói gyakorlat sem, mert a betanítást a munkaadó vállalja. A betanítási idő alatt is teljes bérezés biztosított.

Elvárások

Szükséges végzettségek: Legalább középfokú iskolai végzettség (szakmunkás bizonyítvány is jó) és legalább 2 éves gépkezelő jogosítvány, vagy középfokú iskolai végzettség (szakmunkás bizonyítvány is jó), valamint szakirányú OKJ bizonyítvány, mely lehet: nehézgépkezelő, könnyűgépkezelő, targoncavezető, emelőgépkezelő, vagy földmunkagépkezelő OKJ bizonyítványok valamelyike. "B" katégóriás jogosítvány szükséges!

Előnyt jelent

Gépkezelői tapasztalat előnyt jelent.

Önéletrajzot, meglévő képesítések megnevezését, nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérnénk. Köszönjük!
Cégnév: Federal Trust Company Kft