Feladatok

  • A gépek működtetése, kezelés a technológiai, műveleti utasításban előírt üzemelési paraméterek beállítása, ellenőrzése
  • A technológiai és termelési dokumentációk előírás szerinti vezetése
  • A berendezések biztonságos működési feltételeinek ellenőrzése, a hiányosságok megszüntetése
  • Innovatív javaslatok, ötletek felvetése és kivitelezése a meglévő berendezések leghatékonyabb üzemeltetésének érdekében
  • Együttműködés az üzemvezetéssel, illetve az üzemi adminisztrációval
  • A műszak napi munkájának koordinálása és felügyelete

Elvárások

  • Szakirányú végzettség: gépésztechnikus, vagy általános középfokú gépész
  • Precizitás, hatékonyság és jó alkalmazkodó képesség jellemzik.
  • Igényes saját és mások munkájára.
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Fém és elektronikai hulladékok feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • Hulladék ismeretek

Amit kínálunk

  • Modern ipari környezet, változatos feladatok
  • Stabil, dinamikusan fejlődő cég
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások
  • Bónusz
  • Munkába járás támogatása: helyközi tömegközlekedés esetén 100%

Céginformáció

Miskolcon, 2019 évben újonnan felépített elektronikai hulladék feldolgozó üzemébe cégünk az ország egész területéről fogadja és dolgozza fel egyes elektronikai és fém hulladékokat. Az Serenity Solution Kft miskolci üzemébe gépkezelő munkatársakat keresünk határozatlan időtartamú munkavégzésre.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát.

Cégnév: SERENITY SOLUTION Kft.