Prohuman állás

Feladatok:

  • Felel a rábízott gépek, berendezések működésének biztosításáért, a megfelelő műszaki szintjük fenntartásáért
  • Felel a gépek beállításáért, más formátumra történő átállításáért, kisebb javításáért, karbantartásáért
  • Biztosítja a termelés folyamatosságát

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, érettségi, illetve gépész, vegyész végzettség
  • Műszaki beállítottság, tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Csapatszellem, jó együttműködő képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes, kiemelkedő bérezés, magas bérpótlékok
  • Cafeteria
  • Ingyenes vállalati buszjárat
  • Tengerparti üdülési lehetőség
  • Magas szintű orvosi ellátás
  • Gyermeknevelési támogatások
  • Sok egyéb szociális juttatás és válságok idején is hosszútávra szóló foglalkoztatás

Cégnév: Prohuman Kft.