Partnercégünk napjainkban piacvezető az élelmiszeriparban, melynek 51 telephelye található 19 országban. 2017-ben megnyílt Magyarországon a legújabb gyár, mely a teljes európai piacot ellátja. Globális méretű gyártóként célja, hogy segítsen megoldani a világszerte súlyosbodó élelmiszerhiányt. Ne hagyd ki, és vállalj munkát

Gépkezelő

pozícióban! Legmagasabb minőségi és biztonsági követelményeknek megfelelő, ultramodern munkahely vár rád, jó vezetőkkel!

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Élelmiszert gyártó gépek kezelésének elsajátítása
  • A technológiai utasításokban leírtak állandó figyelése és betartása
  • A gép hatékony üzemeltetésének megvalósítása
  • A keletkező hulladékok, veszteségek minimalizálása
  • Az eszközök, berendezések folyamatos karbantartása a jó állagmegóvás érdekében.
  • A termelési terv teljesítésének elősegítése.

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Általános iskolai végzettség
  • Gépkezelési, gépbeállítói tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • bónusz juttatás béren felül

    Havi teljesítménybónusz

    Havi teljesítménybónusz érhető el egyéni teljesítés alapján, mely az első teljes hónaptól jár.

    Negyedéves bónusz

    Nettó 40.000 Ft negyedéves bónusz érhető el egyéni teljesítés alapján, mely az első teljes hónaptól jár.

  • támogatás utiköltség költségtérítés bérlet

    Munkába járás támogatása

    Közigazgatási határon kívül tömegközlekedéssel a jegy vagy bérlet árának 100%-át térítjük. Autóval történő bejárást 30 Ft/km támogatjuk.

  • karácsony juttatás bónusz pénz

    Egyéb juttatások

    Kedvezményes termék vásárlás; iskolakezdési támogatás; ingyenes kávé- és üdítőfogyasztás havi meghatározott mértékben; születésnapi torta.

  • kedvezmény akció vásárlás bónusz

    Műszakpótlék

    18 órától 30% műszakpótlék

  • ingyenes céges busz járat

    Ingyenes buszjárat

    Ingyenes járatok: Tiszaalpár - Lakitelek - Nyárlőrinc; Tiszakécske - Szentkirály; Csengőd - Izsák - Akasztó; Nagykőrös – Katonatelep Cegléd megálló

Cégnév: Humánia HRS Group Zrt.