Prémium minőségű építőipari gépek és kiegészítőik forgalmazásával foglalkozó megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ ÉS TERMÉKMENEDZSER (fémipari területre)

Feladataid lesznek:

  • Adatbázis alapján új ügyfelek felkutatása
  • Kapcsolattartás korábbi ügyfelekkel
  • Kialakított munkafolyamatok figyelemmel kísérése
  • Marketing által generált érdeklődők feldolgozása
  • Ügyféligények feltárása
  • Ajánlatok készítése
  • Értékesítési tevékenység ellátása
  • Ügyfél utánkövetés
  • Jó partneri kapcsolat kialakítása

Amit kérünk:

  • 2-3 éves értékesítési tapasztalat (B2B) lehetőleg műszaki területen
  • Középfokú végzettség
  • Erős műszaki affinitás vagy végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélbarát hozzáállás
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Teljesítményorientáltság, céltudatosság
  • Taníthatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Fémipari gyártó cégek vagy nagyjármű (teherautó, busz, munkagép) szervizek területén szerzett értékesítés tapasztalat

MEGBÍZÓRÓL:
100 %-ban magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely a legkorszerűbb gépekkel rendelkezik a fémmegmunkálás és alkatrészgyártás területén

Amit mi kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Nettó 350.000-400.000 Ft kezdő alapfizetés
  • Sávos bónuszrendszer, felső korlát nélkül
  • Laptop, mobiltelefon
  • Cégautó (korlátlan belföldi használattal)
  • Kellemes irodai környezet, nagyon jó támogató csapat
  • Nyugodt munkahelyi légkör
  • Teljes körű betanítás
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Európa egyik legnagyobb forgalmazói hálózatának leányvállalata, amely 1990 óta a magyar építőgép piac meghatározó szereplője, prémium minőségű építőipari gépek és kiegészítőik forgalmazásával foglalkozik, munkatársat keres Észak-Nyugat Magyarország területére.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY