Feladatok

  • Személyes tárgyalások lebonyolítása heti több alkalommal Budapesten
  • Online tárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfelekkel való napi szintű kapcsolattartás
  • Hideg ügyfélmegkeresések
  • Sales feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Meetingeken való részvétel

Elvárások

  • Legalább 2 éves sales tapasztalat
  • Hirdetésszervezői vagy szolgáltatási területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Teljesítményorientált hozzáállás
  • Nyitottság az újdonságokra és a fejlődésre
  • Energikus és lendületes személyiség
  • Lojalitás

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Részben otthonról is végezhető munka
  • Teljesítményarányos bérezés
  • Barátságos légkör, motivált csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Budapesti, építkezés és lakberendezési témájú online portálunkhoz és kiállításszervező vállalkozásunkba keressük lelkes kollégánkat.
Cégnév: Develon Security Kft